Top

Mój trening w ciąży

Mój trening w ciąży

Skończone 40 tygodni
Zdaję sobie sprawę, że będąc w ciąży mój tryb życia, trenowania, podróżowania samolotem, wycieczek itp. może niektórych szokować nawet przerażać.
Jednak czy ktoś uważa, że ja bez konsultacji lekarskich albo wbrew nim lub sobie robię te wszystkie rzeczy? Pracuję z 5 ginekologami, mój lekarz jest 6 i niezależny. Każdy z nich popiera moją aktywność fizyczną i daje mi zielone światło. Jednak to, że mogę ją kontynuować na takim poziomie będąc w ciąży wynika z tego, że od ponad 20 lat jestem osobą aktywną. Najpierw przez lata trenowałam koszykówkę, a teraz od 7 lat zajmuję się treningiem siłowym. Wszystko co robię każdego dnia nie jest żadną nowością dla mojego ciała, tylko codziennością dzięki której czuję się doskonale.
Choć końcówka ciąży dla każdej kobiety jest najtrudniejsza to właśnie teraz odczuwam największe plusy treningu. Pomijając te fizyczne, że nic mnie nie boli i jestem sprawna to psychicznie daje mi to potężnego kopa. Czuję, że dam radę, wierzę w siebie i jestem gotowa na nowe wyzwanie jakie mnie czeka niedługo.
Dlatego jestem turbo wdzięczna, że przez ten okres 9 miesięcy mogę normalnie pracować i prowadzić treningi, a także sama ćwiczyć.
NIE dlatego żeby mnie ktoś podziwiał, NIE dla fb, NIE żeby udowodnić komuś, że się da, NIE dla fit lifestylu! Tylko z PASJI do ruchu, która wyrobiła we mnie NAWYK, a ten z kolei przynosi mi SZCZĘŚCIE, ZDROWIE, SPOKÓJ i SPEŁNIENIE! Odpowiedni trener personalny pokaże Wam jak taki trening personalny powinien wyglądać. W mieście takim jak Kraków jest pełno trenerów personalnych.

Share

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.