Top

Poradnik biegacza

Poradnik biegacza

Obserwując ludzi biegających i trenujących na siłowni mam kilka spostrzeżeń, którymi chciałabym się z Wami podzielić
1. Doceniam każdy wysiłek, jednak jeśli jesteś osobą otyłą bieganie nie jest narazie dla Ciebie ! Oszczędz swoje stawy! Lepsze będą dla Ciebie szybkie spacery, basen i rower.
2. Zainwestuj w dobre buty. Jeśli Twoje przygoda z bieganiem jest nieregularna i sporadyczna nie warto wydawać na drogi sprzęt. Jednak gdy biegasz juz conajmniej 2 razy w tygodniu wypadałoby zadbać o Twoje zdrowie, komfort i wyniki. Marek obuwia dostępnych na rynku jest mnóstwo. Ja osobiście biegam w brooksach i nikách i nie ma dla mnie lepszych firm  Choć godne polecenia są również asicsy. Proponuję obuwie kupić w sklepie takim jak 4run, sklep biegacza itp gdzie Pan wrzuci Was na bieżnie, nagra filmik i dobierze odpowiedni but dla Waszej stopy. Nie zapomnijcie powiedzieć również jak często i jakie dystanse biegacie. Ceny 300-500 zł. Myślę, że zaspokoją każdą wysublimowaną stopę
3. Punkt dla kobiet: biustonosz sportowy! Mega ważna sprawa. Dbajmy o nasz biust i nie katujmy go w normalnych stanikach. Ja większość topów kupuję w nike, ale dla kobiet z większym biustem proponuję sklep intimo4you w galerii plaza.
4. Ten punkt może wydawać się oczywisty, a jednak… 😉 Ciuchy sportowe to nie krótkie jeansowe spodenki  Zadbajmy przedewszystkim o wygodę, przewiewność i dostosujmy ubiór do temperatury na zewnątrz.
5. Znów punkt głównie dla kobiet. Laski biegajmy/trenujmy w związanych włosach. Serio w kitce też jesteśmy sexi
6. Kwestie techniczne takie jak: gdzie schować klucze od domu, telefon, pieniądze itp. Szukaj spodenek z kieszonką do których możesz zmieścić potrzebne Ci rzeczy, a telefon ja mam na pasku na ramieniu

Share

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.