Top

Your body is reflection of Your lifestyle

Your body is reflection of Your lifestyle

Wiem, że każdy kto podejmuje decyzje o zmianie trybu życia oczekuje efektów od razu, najlepiej następnego dnia. Niestety tak to nie działa.
Pomyśl o tym, że to jak wyglądasz jest efektem Twojego stylu życia przez lata więc nie oczekuj, że po miesiącu będziesz wyglądać jak Pani/Pan z gazety. Potrzebujesz czasu, nie powiem Ci ile, u każdego to wygląda inaczej bo każdy jest inny!
Więc nie stresuj się, tym że Twoja przyjaciółka schudła w 3 miesiące 10kg, a Ty tylko 4kg. Rób swoje i trzymaj się planu, a efekty w końcu przyjdą.

Ja nad sobą pracuje od lat, nie jestem nawet w stanie zliczyć ile i wiesz co? Czas mnie tylko nakręca na więcej

4 zasady, które musisz spełnić aby osiągnąć sukces:

1. Najważniejszy punkt! Przestań gadać, zacznij działać. Nie opowiadaj na prawo i lewo, że zaczynasz ćwiczyć i zdrowo jeść po raz setny, niech efekty sprawią, że to ludzie Cię otaczający zauważą Twoją zmianę.

2. Nie od jutra, nie od poniedziałku! Od dziś, od teraz!
Nic się samo nie wydarzy, bierz się za siebie w tym momencie!

3. Skoro podejmujesz działanie musisz w nim wytrwać! Nie tydzień czy miesiąc, spróbuj zmienić swoje życie raz na zawsze. Poczuj to, zakochaj się w swoim nowym stylu życia i czerp z niego przyjemność!

4. Nigdy, ale przenigdy się nie poddawaj. Walcz o swoje i o siebie. Żebyś codziennie patrząc w lustro czuła dumę i satysfakcję!

Share

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.