Top

Żyj tu i teraz!

Żyj tu i teraz!

„Nie ma na świecie takiej instytucji do której możesz pójść i poprosić o zwrot czasu.”

Nie istnieje cenniejsza rzecz na świecie niż dziś… Ciesz się to chwilą i korzytaj z niej na 100% bo nigdy nie wróci i nigdy się nie powtórzy!
Tak często skupiamy się na przyszłości, planujemy jutrzejszy dzień albo rozpamiętujemy wczorajszy, że dziś ucieka nam przez palce. Sama tak wielokrotnie robię zupełnie bez sensu!
Nie mamy wpływu na naszą przeszłość, ale możemy kreować naszą teraźniejszość! Nie odkładajmy naszych planów do jutra, nie czekajmy na nowy dzień aby zrealizować swoje marzenia, korzystajmy z dziś i to właśnie DZIŚ zmagajmy się z naszymi celami !

Przestańmy narzekać! Każdego dnia słyszę, że macie 2kg za dużo, że cellulit, że zmarszczki, że włosy proste, a nie kręcone (i na odwrót), że za dużo tłuszczyku tu i ówdzie, że forma średnia, że koleżanka wygląda lepiej niż wy i że zimą czekolada kusi bardziej niż zwykle.
Codziennie trenuję z różnymi kobietami, które odnoszą sukcesy zawodowe, mają swoje firmy, kochających mężów i turbo dzieciaki. Są piękne (choć pewnie same o sobie by tak nie powiedziały). Potrafią się śmiać ze swoich niedoskonałości, a jednocześnie walczą z nimi każdego dnia. Są silne, zdeterminowane i pełne marzeń. Tak, Drogie Panie to o Was
Dostrzegajmy nasze zalety bo czy nie lepiej widzieć świat i siebie w kolorowych barwach

Share

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.